Odstranění bradavic a léčba rizikových výrůstků v centru péče o nohy

BradaviceBradavice patří mezi nejčastější kožní problémy, které se nejvíce vyskytují na nohou a rukou. Projevují se jako nepříjemnéneestetické výrůstky. Pro naše zdraví však nepředstavují výraznější hrozbu. Často se ale bradavice zaměňují za zhoubné výrůstky, u nichž už je riziko mnohem větší.

Bradavice se snadno přenáší a bývají bolestivé. Doporučujeme Vám proto zahájit včas jejich léčbu.

Jakmile bradavice vymizí, zhruba po dvou letech si Vaše tělo dokáže samo vytvořit obranu proti viru bradavic.

Doporučená léčba bradavic

Pokud se výrůstek objeví na plosce nohy, je dobré přelepit ho náplastí. Předejdete tak jeho šíření na další místa. Z těchto důvodů se také vyvarujte škrábání nebo jiného narušení bradavice. Následnou léčbu můžete zahájit sami pomocí volně prodejných léčiv nebo přírodních látek. Vhodné jsou např. různé laky a lékárenské přípravky. Někdy využijeme úspěšně i přírodní léčby - vlaštovičník, nebo cibuli a křídu na tabuli. Jindy lze podpořit proces hojení i homeopatiky (napíše a doporučí lékař).

Abyste se však vyvarovali toho, že jako laici zaměníte bradavici za jiný výrůstek, doporučujeme Vám vyhledat odbornou pomoc. Stejně postupujte, pokud přírodní léčiva či prostředky z lékárny nezabírají. Konzultace s lékařem pomůže včas odhalit závažnější onemocnění.

Na klinice Homea, v Centru péče o nohy, Vám nabízíme možnost odstranění bradavic tekutým dusíkem  v kombinaci s abrazí, u některých typů lze doporučit diodový laser MedArt 435, někdy jsme byli úspěšní i obstřiky s PRP krevní plazmou a vhodnou podporou imunity - zde je konzultace lékaře žádoucí.

Bradavice

Bradavice

Bradavice

Bradavice před ošetřením

Bradavice při obrušování

Objednejte se na konzultaci. Pomůžeme vám zbavit se nehezkých výrůstků.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Homea Facebook

© 2020, Homea s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑